Araç Kiralamada En Çok Merak Edilenler

Araç kiralamak artık çok kolaydır. Bu yüzden bazı prosedürler dışında yapılması gereken şey yoktur. Nereden kiralayacağınız konusuna ise, buradan ulaşabileceksiniz. Bunların dışında ise araç kiralama esnasında insanların çok merak ettiği durumlar bulunmaktadır. Yapılan sözleşmeler olsun ya da araç kiralama süresi olsun, bunlar daha önemli durumlardır. Hangi şartlarda daha sıkıntılı bir süreç yaşarız ya da avantajlı bir durum olur, bunlara değineceğiz. Bu sayede aklınıza takılan tüm soru işaretlerini bu sayede giderebilirsiniz. Ordu otomobil kiralama merak edilenler konusu burada sorularınıza cevap da bulacaktır.

Ordu Araç Kiralama İçin Merak Edilenler

  • Araç kiralayacağınız zaman, bunun muhakkak zamanını belirlemeniz gerekecektir. Kaç gün kullanacaksınız ve ne kadar kullanacaksınız, bunu muhakkak belirlemeniz gerekir. Minimum 24 saat maksimum 30 gün kullanabilirsiniz. Fazlası için ise iletişime geçebilirsiniz.

  • Yakıt konusunda, Ordu havalimanı oto kiralama olarak depo full şekilde size teslim edilir. Geri iade ederken ise; ofise en yakın benzin istasyonundan aynı şekilde doldurulmasını talep ederiz. Aksi bir durumda ise, ücret üzerinden yakıt ücretini de talep etmek durumunda kalırız.

  • Trafik kuralları söz konusu olduğu zamanda ise; aynı şekilde prosedürü uygulamak durumunda olacaksınız. Araçlarda HGS ve OGS de, mağdur olmamanız açısından bulunmaktadır. Bu geçişlerde meydana gelen ücretleri ise kredi kartınızdan tahsil ederiz. Dışında kalan kurallarda ise ücretler aynı şekilde alınmaktadır.

  • Bazı müşteriler araçlar ile yurtdışına çıkma konusunu talep edebilirler. Fakat bizler için böyle bir uygulama mümkün değildir. Araçlar yurtdışına çıkamaz.

  • Araçların sınıfına göre, yaş sınırlaması bulunmaktadır. Ordu araç kiralama için; ekonomik grup açısından, 21 yaş ve 1 yıllık sürücü belgesi gerekir. Orta grup açısından 25 yaş ve 2 yıllık sürücü belgesi gerekir. Üst grup için ise; 28 yaş ve 5 yıllık sürücü belgesi gerekmektedir.

  • Kredi kartı günlük hayatımızda da sürekli olarak kullandığımız bir uygulamadır. Bu durumda Ordu oto kiralama için ise aynı şekilde kredi kartınızın olması gerekmektedir. Hem olağan durumun ödenmesi açısından hem de diğer ödemeler açısından, bir kart gerekmektedir. Maalesef bir başkasının kartı değil; kendi adınız ve soyadınızın geçerli olduğu bir kart olacaktır.

Yorumlar

Henüz bu habere yapılmış yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Yorum yapın